.

.

Маж со кратки ракави за кратки ракави на мажот на мажите на Флоринс

Маж со кратки ракави за кратки ракави на мажот на мажите на Флоринс

DEN 159.84

Количина на стоки
Тековен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% мека ткаенина. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Ткаенината има мало истегнување. Печатење на слогани со букви, краток ракав, тркалезен врат, маичка. Погодни за секоја пригода, како што се лето, случајно, работа, дома, празник, итн. Миење на рацете или професионално суво чисто. Погледнете ја табелата со големина во описот на производот како подолу. 100% мека ткаенина. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Ткаенината има мало истегнување. Печатење на слогани со букви, краток ракав, тркалезен врат, маичка. Погодни за секоја пригода, како што се лето, случајно, работа, дома, празник, итн. Миење на рацете или професионално суво чисто. Погледнете ја табелата со големина во описот на производот како подолу.

Други карактеристики

Најдобри понуди