.

.

Машки класично прилагодени хавајски кошули за летен случај на кратки ракави хоризонтални алоха кошула мета копче надолу надолу

Машки класично прилагодени хавајски кошули за летен случај на кратки ракави хоризонтални алоха кошула мета копче надолу надолу

DEN 127.84

Количина на стоки
Тековен

95% полиестер, 5% спандекс За големината : Ве молиме изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Повеќе информации за големина Ве молиме, погледнете во табелата со големина на сликата, препорачајте 1-2 големина нагоре. Ако имате какви било прашања во врска со фустанот, слободно контактирајте не. Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение за вас во рок од 24 часа. Затворање на кука и очи. Висококвалитетна ткаенина - Копчето за мажи надолу со кошули Краток ракав изработен од лесна и мека памучна ткаенина, ви дава удобно и природно чувство на кожата. Ако сакате да бидете полабави, изберете ја следната големина. Стилски цветен дизајн - Мажите кошули дизајнирани со стил на печатење цвет, класично редовно вклопување, јака за превртување, затворање на копчето и лев џеб на градите. Повеќекратни бои - Мажите постелнина Алоха плажа со модни цветни отпечатоци од многу бои за да изберат од сега, од кои секоја е уникатно искуство! Тоа е исто така најдобриот подарок за членовите на вашето семејство, пријатели и lубовник во посебни денови или одмор. Повод - Совршено за пролет, есен и лето, моден стил, формална работа, деловно носење, секојдневно секојдневно носење, абење на плажа и др. Здраво, Добредојдовте во продавницата ☛tianyafod☚! Tianyafod е меѓународен бренд кој се фокусира на женски фустан, врвови, палто, јакна, кошула, костим за капење, бикини, долна облека, бебешка облека, облека за спиење, долна облека, PJ сет, итн. детали - Повод за облекување : Годишнина, Ден на будала во април, Бебе туш, диплома за забава, забава за диплома, крштевање, роденден, невестински туш, Цинко де Мајо, Причест, концерт, датум, церемонија на посветеност, Ден на Земјата, ангажман, Погреб, откривање на пол, дипломирање , Домашни работи, Кванзаа, Марди Грас, маскарада топка, Нова Година, Пејгант, Пром, Квинеанер, прием, свадба, Ден на жената. Одмор : Нова Година, Мартин Лутер Кинг Ден, роденден на Вашингтон, Денот на спомен, Денот на независноста, Денот на трудот, Денот на Колумбос, Денот на ветеранот, Денот на благодарноста, Божиќниот ден, сајбер понеделник, Денот на мајката, Денот на таткото, Ноќта на вештерките, Црниот петок, Велигденскиот ден , Ул.

Други карактеристики

Најдобри понуди