.

.

Машка тешка категорија на малолетни товари со џемпери, се протегаат еластични половини, буги џогери, влечејќи панталони на отворено со џебови

Машка тешка категорија на малолетни товари со џемпери, се протегаат еластични половини, буги џогери, влечејќи панталони на отворено

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Памук, полиестер Затворање на влечење. ✦ Features : Долги панталони, руно во тешка категорија, товарни џемпери, еластични ленти за половини, карго џебови, обични панталони, панталони со права нозе, спортски баги панталони, џоги. ✦ocassion : Товарните панталони со џогери се погодни за обични и надворешни активности. Care Care Care : Машина или миење на рака со ладна вода/висина или суво линијата/без белило/без суво чисто. ✦ Ве молиме, повикајте се на табелата со големина Zhuer пред да нарачате (не големина). Секое други прашања, ве молиме контактирајте не слободно!. Памук, полиестер. Затворање на влечење. ✦ Features : Долги панталони, руно во тешка категорија, товарни џемпери, еластични ленти за половини, карго џебови, обични панталони, панталони со права нозе, спортски баги панталони, џоги. ✦ocassion : Товарните панталони со џогери се погодни за обични и надворешни активности. Care Care Care : Машина или миење на рака со ладна вода/висина или суво линијата/без белило/без суво чисто. ✦ Ве молиме, повикајте се на табелата со големина Zhuer пред да нарачате (не големина). Секое други прашања, ве молиме контактирајте не слободно!. Машка тешка категорија на малолетни товари со џемпери, се протегаат еластични половини, баги џогерс, влечејќи ги панталоните на отворено со џебови Големина : С половината : 78-96см колк : 106см должина : 102см стапала Упата : 25 см Големина : М половината : 81-104 см колк : 110см должина : 104см стапала на уста : Големина од 26см : L половината : 84-112cm колк : 114cm должина : 106cm стапало Упата : 27см Големина : XL половината : 87-120cm колк : должина од 118см : 108cm стапало Уста : 28см Големина : XXL половината : 90-128см Кола : 122см должина : Должина на : 122см.

Други карактеристики

Најдобри понуди