.

.

Еден Еден Машка преголема череп со качулка со аспиратор со дух, дуксерот со хип-хоп, аспирани со долги ракави, аспиратори

Еден Еден Машка преголема череп со качулка со аспиратор со дух, дуксерот со хип-хоп, аспирани со долги ракави, аспиратори

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

100% памук Повлечете го затворањето. Супер мек материјал : Удобно, истегнување и лесен, лабава вклопување, удобно и дише за носење. Обичниот и удобен стил е погоден за секојдневно носење. Симпатична качулка : Симпатични дуксери за диносаурус, кои се носат новини, печатени графички, долги ракави, џемпери за затворање на пуловер. Симпатичен и уникатен дизајн. Лесно е да се совпадне : Оваа качулка мора да има во вашата гардероба, без разлика дали одите на обичен или спортски изглед. Оваа разноврсна маичка може да се спари и со патики, чизми или сандали за да го комплетира изгледот на око!. Повод : џемпери е погодна за обична, празник, дома, забава или улична облека. Облека за Еден Еден : Ние нудиме производи со висок квалитет и одлично искуство за купување. Ако имате какви било прашања во врска со нашиот производ, прво контактирајте не по е -пошта. Кликнете на логото на брендот „Aelfric Eden“ погоре и добијте инспирација од многуте облека.

Други карактеристики

Најдобри понуди