.

.

XPLR Трговски Маици Модни Мажи Женски Кратки Ракави Кошула Сем И Колби XPLR О-Вратот Обични Маици

XPLR Трговски Маици Модни Мажи Женски Кратки Ракави Кошула Сем И Колби XPLR О-Вратот Обични Маици

DEN 303.84

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Време на испорака : 10-25 дена. Машинско перење. Изработени од висококвалитетни полиестерски влакна. Производ исклучителна изработка, квалитет си добар. Ве молиме, бидете сигурни дека ќе купите. Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не, благодарам!. XPLR СТОКА Полиестерот има добра отпорност на брчки и задржување на обликот и има висока јачина И еластично закрепнување ability.It е цврст и издржлив.

Други карактеристики

Најдобри понуди