.

.

Nike Sportswear Tech Fleece Full-zip Hoodie Mens Mens со големина x-мала

Nike Sportswear Tech Fleece Full-zip Hoodie Mens Mens со големина x-мала

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Технолошко руно Затворање на патент. Подготвени да ја карпате топлината и удобноста на вашата омилена худи за време на неделата, но треба да го одржите вашиот изглед чист? Оваа дуксерка на Најк Техника руно ја погодува вистинската рамнотежа со лесен дизајн со низок профил што се спакува во топлината без да додаде рефус. Може да се слорите со леснотија без разлика дали легнувате дома или го правите вашиот град.

Други карактеристики

Најдобри понуди