.

.

Под Оклоп Машки Спортски Стил Лево Градите Краток ракав Маица

Под Оклоп Машки Спортски Стил Лево Градите Краток ракав Маица

DEN 175.20

Количина на стоки
Тековен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Супер-мека, памучна мешавина ткаенина обезбедува целодневна удобност. 60% Памук, 40% Полиестер. Произведено во САД или Увезено. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Супер-мека, памучна мешавина ткаенина обезбедува целодневна удобност. Лабава : Поцелосно сечење за целосна удобност. Секој прави графички Тс.Но, Под Оклоп ги прави подобри. Ткаенината што ја користиме е лесна, мека и брзо се суши. Супер-мека, памучна мешавина ткаенина обезбедува целодневна удобност . Лабава : Поцелосно сечење за целосна удобност. 60% Памук/40% Полиестер.

Други карактеристики

Најдобри понуди