.

.

Навика Машка Фурче Планина Со Долги Ракави Водич За Риболов Кошула-UPF 40+ Ув Заштита

Навика Машка Фурче Планина Со Долги Ракави Водич За Риболов Кошула-UPF 40+ Ув Заштита

DEN 559.84

Количина на стоки
Тековен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Предвремено затворање. Машинско Перење. 100% полиестерска лесна кошула во стилот на риболов со сончев Фактор UPF 40+ Ув Заштита е функционална и стилска за секоја употреба. Натоварено со карактеристики! Мек и Удобен Лесен Полиестер Доби Понги, Вентилиран Наметка Назад и Рамената. Подуени Џебови На Градите со Дупки За Одвод и Јамка на Менувачот. Прилагодливите засукани ракави на оваа риболовна кошула со долги ракави ви овозможуваат да ја прилагодите вашата удобност во секоја ситуација. Уживајте во практичноста да ги засукате ракавите и да останете ладни без да ја загрозите заштитата од сонце. Уште повеќе карактеристики! Држач за очила за сонце и Средство за Чистење, Држач за Прачка и Прилагодливи Засукани Ракави. Оваа риболовна кошула има удобен и сигурен држач за прачка, помагајќи ви лесно да ја носите прачката и да го минимизирате ризикот да ја испуштите.

Други карактеристики

Најдобри понуди