.

.

Нова машка контраст за контра -код, руно, патент со качулка, горно дно, поставено тренерство

Нова машка контраст за контра -код, руно, патент со качулка, горно дно, поставено тренерство

DEN 719.36

Количина на стоки
Тековен

52% памук 48% полиестер Затворање на влечење. Нови модни долги ракави обичен контраст за цртање руно, со две парчиња координирани координирани џогирање џогирање џогирање. Материјал : 52% памук 48% полиестер. Одличен квалитет на вратот со качулка на вратот нагоре, прицврстувачка џемпер, еластична половината со прилагодливо влечење 2 џебови на дното на џебовите. Должина : 27 инчи приближно (пот-кошула) 42 инчи приближно (дното). Мек истегнат топол удобен материјал. Нова цртеж за контраст за мажи, руно, патент со качулка, со качулка, горно дно, сет за џогирање, сет на џогирање на горниот дел од дното Loungewear Elasticated Weaist со дното 2 џебови пред горниот бренд : janisramone Стил : Распространет ракав на ракав : Долг ракав деколте : материјал за вратот со качулка : 52% памук 48% полиестерска должина : 27 инчи приближно (џемпер) 42 инчи приближно. Грижа за облека : Машината за миење на мекиот чувство за миење на машината. Достапно во големини S, M, L, XL-5 XL. Достапно во црна, сребрена сива боја, бои на јаглен. Опис : Нова цртање на контраст за мажи, руно, патент со качулка, со качулка, горно дно, поставено на џогирање, кој е совршен додаток за фитнес за фитнес во теретана и спортско носење.

Други карактеристики

Најдобри понуди