.

.

Куфи машка унисекс череп капа на череп женски цврсти капачиња за везење на рака плетени гравчиња за глава, украсена со свилени нишки

Куфи машка унисекс череп капа на череп женски цврсти капачиња за везење на рака плетени гравчиња за глава, украсена со свилени нишки

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

100% памук Повлекување на затворање. Само Хемиско чистење. Нашите големини претставуваат - голема големина се вклопува во обемот на главата 58 см | 23 инчи | Големина на капа на САД - 7 1/4 & x -големината на големината се вклопува во обемот на главата 61 cms | 24 инчи | Големина на капа на САД - 7 5/8. Должина на обликот - 3 инчи уникатни парчиња Куфи заради одлична амагатација на машини и вештини уметници за рачно. Капи за создавање на изјава за вашиот стил - нашите капаци на черепот за мажи и жени се направени со врвна ткаенина со дизајнерски вез на геометриски обрасци инспирирани од многу меѓународни култури. Овие врвни капаци во стилот на Куфи се совршени секојдневни излети, каузално одење, тематска забава и изјава за фасија. Унисекс капа со удобно вклопување - Нашите KUFI Skullcaps се вистински погодни за повеќето капа за мажи и жени избираат вистинска големина како што е достапна со 2 опции. Овие капачиња на черепот KUFI се наменети да се носат над увото за максимална удобност и да дојдат во неколку бои/комбинации за дизајн за да се омажите со вашите надворешни облеки. Неистете го редовно вклопување KUFI - Кофтиот Коофи е редовно, што не одговара на главата прилично добро, ве молиме нарачајте 1 големина поголема, ако не сте сигурни совршена големина на главата. Повеќекратни употреби и прилики - Муслимански молитвени капачиња и религиозни постапки, драматика за доставување на пораката на темата, изјава за летен стил и темата за забави и за мажите и жените да уживаат во чувството.

Други карактеристики

Најдобри понуди