.

.

Poramea Mens Slip на лекари кои шетаат тениски чевли безжични патики за трчање на сечилото, патеката за џогирање на обична атлетска црна големина 10

Poramea Mens Slip на лекари кои шетаат тениски чевли безжични патики за трчање на сечилото, патеката за џогирање на обична атлетска

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Увезени 【Горна ткаенина за дишење на ткаенина】-Користење на лесна плетена плејана ткаенина горниот дел, чувајте ги нозете секогаш суви и ладни кога трчате или шетате. 【Остата на сечилото】- Исклучителниот шуплив врежан дизајн на дното може да ја искористи отпорноста на шок и отпорноста на абење на ѓонот, што може да обезбеди стабилност при одење или трчање. 【Интол】- Индолата на чевлите направени од лесна мрежа што ја зголемуваат отпорноста на амортизирање и влијанието за да обезбедат удобно чувство за нозете. 【Shoelace】- Shoelace со висока сила ги прави чевлите не лесни за губење кога одите. 【ОКЦИИ】- Погодно е за секојдневно, одење, трчање, затворено, спорт, отворено, патување, вежбање, тренингот, одмор, џогирање, патека, вкрстена обука, теретана, велосипедизам, кампување, фитнес, тенис, маратон, обичен итн. Порамеа е професионална продавница за чевли посветена на дизајнирање на лесни и удобни обични обувки. Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме одлично искуство со носење што ветува искуство со дишење и пријателски на кожата.

Други карактеристики

Најдобри понуди