.

.

Машка Конкуренција Наутика Одржливо Изработена Печатена Џебна Маица

Машка Конкуренција Наутика Одржливо Изработена Печатена Џебна Маица

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

60% Памук, 40% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Џеб за крпеница на градите. Опуштено вклопување. Оваа опуштена, печатена маичка е токму она што и треба на вашата гардероба за ладно време. Направен од Одржливо Изработен памучен дрес, се одликува со џеб за крпеница стилизиран со Логото На Натпреварот на Наутика напред.

Други карактеристики

Најдобри понуди