.

.

Нова Bl Празно Прилагодено 59 ПЕДЕСЕТ Вградено Капаче

Нова Bl Празно Прилагодено 59 ПЕДЕСЕТ Вградено Капаче

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Опремено затворање. НОВА ER : Изградена за удобно вклопување секој пат, бидејќи обликот и ткаенините се дизајнирани специјално ЗА Капачето ОД 59 ПЕДЕСЕТ за да обезбедат крајна вградена удобност. ВГРАДЕНО ЗАТВОРАЊЕ : оваа капа има вградено затворање. СТРУКТУРИРАНО ВКЛОПУВАЊЕ : оваа капа има цврста структура на предниот дел на круната. ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАГА : оваа капа има лента за пот што ја отстранува влагата за да ве одржува удобно во секое време. СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА : поради неговиот едноставен дизајн и квалитетен материјал, оваа капа е совршена за секојдневна употреба без оглед на приликата!. На капачето не му требаат сите ѕвона и свирки за да одговара на она што го барате. Едноставен дизајн е се што ви треба за да дадете изјава. ОВАА 59 ПЕДЕСЕТ Опремена Капа од Новата Er обезбедува чист изглед кој е доволно разноврсен за да одговара на кој било од вашите ансамбли.

Други карактеристики

Најдобри понуди