.

.

Горглитер машка 2 парчиња облека во боја блок графички термички наредени џемпери и патеки за џемпери

Горглитер машка 2 парчиња облека во боја блок графички термички наредени џемпери и патеки за џемпери

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

100% полиестер Повлечете го затворањето. Само Хемиско чистење. Сетот за тренерки е изработен од мека и удобна ткаенина, убаво да се носи во пролет, есен и зима. Комплетот вклучува тркалезна врат и термичка џемпер и пар џемпери за џемпери. Совршено за вежбање, фитнес, секојдневен викенд, улица или секојдневен живот. Упатства за нега : машинско миење или професионално суво чисто. Погледнете ја табелата со големина подолу пред да купите. Табела со големина : Мала : рамо : 17.1 ", горната должина : 27,6", должина на ракавот : 24,7 ", биста : 42.9", должина на панталони : 39.4 ", Големина на половината : 29.1", Големина на колкот : 42.1 "Среден : рамо : 17,7", Топ должина : 28.3 ", Должина на ракавот : 25.2", биста : 44,5 ", должина на панталони : 40,2", Големина на половината : 30.7 ", Големина на колкот : 44,5", бутот : 26.0 "Голем : Рамо : 18,4 ", горната должина : 29.1", должина на ракавот : 25,7 ", биста : 46,5", должина на панталони : 40.

Други карактеристики

Најдобри понуди