.

.

Beanie slouchycuffed вратот потопла поставена шамија топла руно манжетна зимски мажи жени термички обложени плетени череп капа

Beanie slouchycuffed вратот потопла поставена шамија топла руно манжетна зимски мажи жени термички обложени плетени череп капа

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

100% полиестер Beanie for Mense Women Closing. Машка капа за камионџии. Бејзбол капа има структурирани предни панели што му помага на капачето да ги одржи своите оригинални контури. Бејзбол капа ја спојува дишеноста на памукот, истегнувањето и јачината на еластанот за да обезбеди неспоредлива удобност и издржливост. Композитна структура : Бејзбол капакот усвојува структура со двојни слоеви на висококвалитетна памучна крпа и постава за дишење на мрежа со исклучителен вез, густ, издржлив, мек и дише. Прилагодливо затворање на метална тока. Совпаѓање на повеќето луѓе : капакот на черепот е доволно еластично за да одговара на повеќето луѓе, добро и за мажи и за жени удобни за носење : овие капачиња за часовници се изработени од полиестер, без мирис и нетоксичен, издржлив и без засенчување, давајќи ви удобно искуство со носење искуство Дизајн на работ : Можете да го превртите работ нагоре според вашите потреби, да го превртите работ на високо ниво за да го направите плетениот капа на часовникот мал или да падне на работ надолу за да создадете друг стил. Класичен рибар Бејни : Забележете дека капа е мала и не може да ви го покрие увото откако ќе се тркала; Зимската капа на Beanie оди добро со различни облеки, лесно да ве задржи топло и да ве натера да изгледате стилски; Забелешка : капачето може да го покрие само горниот дел од главата, ве молиме потврдете го стилот пред да нарачате. Оваа меки капа за корпи веднаш го воздигнува вашиот изглед, што го прави повеќе шик и модерно, и работи совршено со какви било облеки да ги надградуваат вашите најважни работи на отворено со најдобра обична софистицираност што може да ја побара. Се шири од елегантни елегантни вибрации до тропска летна забава каде и да одите, земајќи празна естетска удобност на едно ново ново ниво. Вашите релаксирачки денови само поминаа многу подобро!. Црни капи со корпи. Забавен, обичен и оптимист изглед што доаѓа со совршена боја за секого. Тренд наоколу и почувствувајте ја удобноста на оваа капа за додатоци за сите ваши претстојни топли денови.

Други карактеристики

Најдобри понуди