.

.

Пума голф Ман Марин ткаен 1/4 зип

Пума голф Ман Марин ткаен 1/4 зип

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

86% полиестер, 14% еластан Повлечете го затворањето. Перформанси Fit-A малку пошироко се вклопуваат во рамената, градите и ракавите за да обезбедат максимална удобност и слобода на движење за време на играта. Заврши за влага. Дишеност-супериорна дишење и удобност. Puma Golf е бренд што турка ограничувања, граници и култура. Бидете подготвени за какви било неповолни временски услови. Мерин ткаен 1/4 ZIP нуди материјали за дишење и зачувување на влагата за да ви помогне да изгледате и да се чувствувате најдобро на и надвор од курсот.

Други карактеристики

Најдобри понуди