.

.

Скромен Екипаж, Бели Деца Дрво Маса и 4 Столици Во Собата &засилувач;, Сива/Бела Деца Играчка Организатор со 12 Канти За Складирање, Дете

Скромен Екипаж, Бели Деца Дрво Маса и 4 Столици Во Собата &засилувач;, Сива/Бела Деца Играчка Организатор со 12 Канти За Складирање,

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Вклучува 26" х 22 "правоаголна маса (19" Ч) и 4 столици Одлично за јадење, читање книги, боење, уметност и занаети, играње игри на табла и многу повеќе. Совршен подарок за момчиња и девојчиња на возраст од 3 години и повеќе. Доаѓа во повеќе опции за боја-Примарна : Природна маса со примарни столови (црвена, зелена, сина, жолта), Самит : Бела маса и столови, Пастелна : Бела маса со пастелни столови (розова, светло зелена, бебешка сина, светло жолта), Пријатели : Бела маса со розови и виолетови столици (розова, виолетова, темно розова, бела), Еспресо : еспресо маса и столови. Отстранливи канти за складирање играчки за време на игра и лесно чистење. Лесен за составување организатор на играчки за блокови, боички, камиони за играчки, кукли и многу повеќе е одличен за момчиња и девојчиња на возраст од 3 години и повеќе. 12 цврсти пластични канти за играчки се заменливи, 8 стандардни и 4 големи контејнери за складирање. Бп и фталат слободен. Дополнителни стандардни и големи канти се продаваат одделно. Вклучува 26" х 22 "правоаголна маса (19" Ч) и 4 столици. Всушност, сите сме за тебе. Просторот за живеење е секогаш голема работа, без разлика дали штотуку започнувате, го растете вашето семејство или започнувате ново поглавје во вашата приказна. Нашите решенија за мебел и складирање се дизајнирани имајќи ги предвид—вашиот дом, вашиот буџет, вашиот живот. Ние сме посветени на вредноста-и вредности. Нашата мисија е двојна : да се осигураме дека секогаш добивате најголема вредност од нашите решенија за мебел и складирање и да ги живееме нашите вредности за враќање и обезбедување рака за помош на оние на кои им е потребна.

Други карактеристики

Најдобри понуди