.

.

Игра На Животот: Патот До Успехот-Мек

Игра На Животот: Патот До Успехот-Мек

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

50 нивоа ве предизвикуваат во 5 фази од животот Иконски парчиња како автомобилот, спинерот и многу повеќе. Мини игри за специјални награди. Играјте со 3 компјутерски противници или 3 други пријатели. Системски барања - mac OS X v10.9 или подоцна, powerpc G4 или G5 или intel core duo процесор. Направете цртичка за вашата иднина со оваа целосно нова верзија на класичниот фамилијарен фаворит. Грижете се за потребите на сите под вашиот покрив за да напредувате низ вашиот живот на колеџ, брак и пошироко. Одликувајќи се со омилени аспекти на класичната игра на табла, неверојатна 3Д графика и целосно нова игра, Животот никогаш не бил толку забавен, или брз, како ИГРАТА НА ЖИВОТОТ.

Други карактеристики

Најдобри понуди