.

.

Кафе Ладен од Кофинлукс Тоалетна Вода спреј 3.4 мл

Кафе Ладен од Кофинлукс Тоалетна Вода спреј 3.4 мл

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Известете ги сите дека сте сензуални, но софистицирани Со Ладен Од Каф, лесен, пенлив мирис за жени што нагласува се што е неодоливо за вашата личност Донесен на пазарот во 2004 година, овој парфем се отвора со цитрусни ноти на мандарина и грејпфрут и цвета во цветно срце од јасмин. Основата од кедрово дрво обезбедува овој мирис да се задржува на кожата со часови.

Други карактеристики

Најдобри понуди