.

.

Јоп Рококо Спреј За Тоалетна Вода За Мажи, 4,2 Унца

Јоп Рококо Спреј За Тоалетна Вода За Мажи, 4,2 Унца

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Пакувањето за овој производ може да варира од она што е прикажано на сликата погоре Сите наши мириси се 100% оригинали од нивните оригинални дизајнери. Спреј за тоалетна вода 4,2 унца / 125 Мл. Јоп Рококо од Јоп За Мажи Спреј За Тоалетна Вода 4,2 Мл / 125 Мл.Лансирана од дизајнерската куќа На Јоп во 2003 ГОДИНА ЈОП РОКОКО Келн е мирис на извонредни свежи цветни врвни ноти и сензуален шумски основен мирис.

Други карактеристики

Најдобри понуди