.

.

Роденденска Момчешка Кошула Маица Од Диносаурус Деца 2 3 4 5 6 7 Роденден Видео Игра Маици Дете Лето Краток Ракав

Роденденска Момчешка Кошула Маица Од Диносаурус Деца 2 3 4 5 6 7 Роденден Видео Игра Маици Дете Лето Краток Ракав

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

100% памук Повлечете го затворањето. Рачно перење или машинско перење. ПАМУЧЕН МАТЕРИЈАЛ : роденденските кошули се изработени од 100% памучна ткаенина која е многу мека и удобна за заштита на кожата на вашите деца. СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН : оваа кошула печатени роденден момче, диносаурус, видео игра, тоа е најдобар начин да го прослават деца кои се претвораат 2,3,4,5,6,7 години. ПОДАРОК ЗА РОДЕНДЕНСКА ЗАБАВА : дизајнот е толку симпатичен за роденденот на децата, на вашето дете ќе му се допадне специјалниот подарок. ПРИЛИКИ : Одлични кошули со кратки ракави за секојдневно носење на мали деца, училиште, родендени, специјални прилики. Совршена кошула за вашиот син,внук,внук. СОВЕТИ ЗА ГОЛЕМИНА : ако сакате да се ослободите, ви предлагаме да изберете големина за повеќе простор бидејќи децата растат брзо.

Други карактеристики

Најдобри понуди