.

.

Maiyoinou деца активни џемпери со џогер, џогерни џокери со џебови атлетски панталони за момчиња и девојчиња

Maiyoinou деца активни џемпери со џогер, џогерни џокери со џебови атлетски панталони за момчиња и девојчиња

DEN 415.84

Количина на стоки
Тековен

Полистер Еластично затворање. 【Меки пријатни панталони】 : Изберете мека и удобна висококвалитетна полиестерска ткаенина, на кожата со извонредна мекост, висококвалитетна мека ткаенина во миењето може да ја одржи својата форма. Active Activewear Pants големини】 : Има шест големини за избор. Соодветните возрасти биле 4-5,6-7,8-9,10-11,12-13 и 14-15. Можете да изберете да купите според вашата возраст и списокот со големина што го нудиме. 【Еластична лента за половината : : џемперите со подлабоки џебови од двете страни за удобно складирање. Полевата лента со спандекс и прилагодливото влечење обезбедува лесно носење, може да одговара на половината и удобно за фитинг. 【Добро дизајнирани панталони】 : Два длабоки џебови за лесно складирање на мали предмети, така што ќе се чувствувате порелаксирано и слободно. Дизајнот на манжетни со глуждови може повеќе да одговара. Исклучителна изработка, фино игла и нишка, уредна линија, убав изглед. 【Дневни панталони : : Joggers Sportpants одлично за спорт на отворено и живеење во затворен простор, училишна униформа, патување, џогирање, трчање, играње игри. Одлично е да се совпадне со елек, маица, качулка, џемпери, јакни. Еластично затворање. 【Меки пријатни панталони】 : Изберете мека и удобна висококвалитетна полиестерска ткаенина, на кожата со извонредна мекост, висококвалитетна мека ткаенина во миењето може да ја одржи својата форма. Active Activewear Pants големини】 : Има шест големини за избор. Соодветните возрасти биле 4-5,6-7,8-9,10-11,12-13 и 14-15. Можете да изберете да купите според вашата возраст и списокот со големина што го нудиме. 【Еластична лента за половината : : џемперите со подлабоки џебови од двете страни за удобно складирање. Полевата лента со спандекс и прилагодливото влечење обезбедува лесно носење, може да одговара на половината и удобно за фитинг. 【Добро дизајнирани панталони】 : Два длабоки џебови за лесно складирање на мали предмети, така што ќе се чувствувате порелаксирано и слободно.

Други карактеристики

Најдобри понуди