.

.

Адидас барикада тениски чевли деца

Адидас барикада тениски чевли деца

DEN 828.80

Количина на стоки
Тековен

Гума Направени во САД или увезени. Перфорирани тениски чевли на јуниори со стратешко амортизирање. Издржлив горниот дел : горниот текстил е издржлив и удобен. Подобрено амортизирање : Адипрон, Адипрон+ и ЕВА во мидината нудат супериорно амортизирање при удар. Висока влечење : Гумената надворешна плоча испорачува одличен зафат. Направени во САД или увезени. Перфорирани тениски чевли на јуниори со стратешко амортизирање. Издржлив горниот дел : горниот текстил е издржлив и удобен. Подобрено амортизирање : Адипрон, Адипрон+ и ЕВА во мидината нудат супериорно амортизирање при удар. Висока влечење : Гумената надворешна плоча испорачува одличен зафат. Совршена платформа за доминација на тешката судска доминација. Овие тениски чевли „Адидас барикада“ на јуниори имаат интуитивен систем за лакирање што ве заклучува со влечење на јазикот за да одговара на формата на ногата. Во петицата, геофитскиот систем ви помага да се чувствувате во една со обувки.

Други карактеристики

Најдобри понуди