.

.

Zdhoor Kids Boys Boys Dishable Shorts Loose Fit Fitness Fitness Sportswear летен празник за плажа

Zdhoor Kids Boys Boys Dishable Shorts Loose Fit Fitness Fitness Sportswear летен празник за плажа

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

100% полиестер Повлечете го затворањето. Шорцевите се изработени од полиестерски материјал, миење на рацете, машина за перење. Табела со големина значи опсег на возрасни за момчиња, но тие се само за општо водство. Еластична половината, дизајн на спојување од две страни. Лабав стил, убав цвест. Повлечете го затворањето. Влажна ткаенина за влага за брза изведба на сушење, дишење и удобно за носење. Погоден е за кошарка, фудбал, обука, трчање, фитнес или тренинг, итн. - половината | должина-1220 - | 4-5 - | - 18.5 ''/46-62cm - | - 11.0 ''/28cm130 - | - -5-6 - | - 18.0 ''/48-66cm - | - 12.2 ''/31cm140 - | - - 7-8 - | - 19.5 ''/50-70cm - | - 13.4 ''/34cm-150 - -| 810 - | - 20.0 ''/52-74cm - | - 14.2 ''/36cm- 160 - | - 10-12 | - 21.0 ''/54-78cm - | - 15.

Други карактеристики

Најдобри понуди