.

.

Universal Billet Engine Kill Start Stopt Switch копче со монтирање на задната плоча за WR250F WR450F WR250X YZ125 YZ250 YZ250F YZ450F 125 250 300 300 350 450 моторцикл моторцикл нечистотија велосипед - сина

Universal Billet Engine Kill Start Stopt Switch копче со монтирање на задната плоча за WR250F WR450F WR250X YZ125 YZ250 YZ250F YZ450F

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

➤ FITMENT - Моторниот мотор за моторци за мотор, стар стоп -прекинувач, може да се вклопи за универзален прекинувач за убивање на CNC Billet за ATV, мотоцикли, скутери, квард итн ➤ Количина - 1 * Убиј го копчето како слики. Опција за боја : како слики. ➤ Function - The Kill Button Is Sealed With A Rubber Boot Around It, Keeps Out Dirt, Water, And Moisture From The Switch Contacts.Two Wires Avaliable To Use For Kill Or Stop Of Engine(Only For Kill Or Only For Stop, Не и за двајцата). ➤ Висок квалитет - 100% сосема нов, никогаш не се монтира. Куќиштето е ЦПУ, машинско од алуминиум за билет. Долното дното на прицврстувачот за куќиште се распредели за лесна инсталација. ➤ По продажбата - гаранција на производителот за 180 дена од датумот на купување. Ние сме посветени да обезбедиме одлична услуга за клиенти, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме да се потрудиме да го решиме вашиот проблем. Карактеристики : 100% сосема нов универзален прекинувач за убивање на CNC за убивање на ATV, мотоцикли, скутери, квард итн.

Други карактеристики

Default Color:
As Picture
(We have Orange/Red/Blue/Green/Gold/Black Color,if you need change color,please contact with us) :
Material:
CNC 6061-T6 Aluminum.
➤ Universal for 22mm handlebar :
➤ 1 * Kill Button As Pictures :
Instruction of Installation is NOT Included :

Најдобри понуди