.

.

400EX влошки на сопирачките предни и задни за Honda TRX400EX Sportrax 400 2001-2008, TRX400 EX Fourtrax 1999-2000, TRX400X 400X 2009-2014, 300EX TRX300EX FourTrax 300 1993-2008, TRX250X 1987-1992

400EX влошки на сопирачките предни и задни за Honda TRX400EX Sportrax 400 2001-2008, TRX400 EX Fourtrax 1999-2000, TRX400X 400X 2009-2014,

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Оптоварување : За Honda TRX400 X 2009-2014; TRX250 X Four Trax 1987-1992; TRX300 EX Four Trax 300ex 1993-2008; TRX400 EX Four Trax 400ex 1999-2000; TRX400 EX Sportrax 400ex 001-2008; за Yamaha YFM350 Raptor 350 2004-2011; YFM660 Raptor 660 2001-2005 ATV Врвен висок квалитет : Запознајте или надминете го квалитетот на OEM, добра цврстина, отпорност на висока температура, жлебовите во влошките на сопирачките помагаат брзо да се расипе топлината и да се намали бучавата. Влошките на сопирачките се одвиваат добро во сите сурови услови за возење, вклучувајќи песочни потоци, калливи патеки и карпи, без разлика дали се суви или влажни, за да се одржат добри перформанси и да се зголемат животниот век на производот. Димензија : 1,81 x 1,77 x 0,31 инч. Лесно за инсталирање : Нема потреба специјални алатки за инсталирање, направени неколку минути. Забелешка : Ве молиме, проверете ја табелата за опис и компатибилност пред да купите и слободно да контактирате со нас ако имате какви било прашања. Оптоварување : За Honda TRX400 X 2009-2014; TRX250 X Four Trax 1987-1992; TRX300 EX Four Trax 300ex 1993-2008; TRX400 EX Four Trax 400ex 1999-2000; TRX400 EX Sportrax 400ex 001-2008; за Yamaha YFM350 Raptor 350 2004-2011; YFM660 Raptor 660 2001-2005 ATV.

Други карактеристики

Најдобри понуди