.

.

MC Motoparts жолти рефлексивни ленти за тркала налепница SH24 компатибилен со Falco 1000 Shiver 750 07-15 RS125 92-2010

MC Motoparts жолти рефлексивни ленти за тркала налепница SH24 компатибилен со Falco 1000 Shiver 750 07-15 RS125 92-2010

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

MC Motoparts пред-пресечени високо квалитетни налепници за рефлективни тркала на тркала ленти од 17 инчи комплет за моторцикл улица, авантуристички велосипед со тркало од 17 инчи Печатено на високо квалитетен рефлективен материјал. Целосно тестирани ноќе и темна просторија. Може да се одрази под светлина и блиц ноќе и во темна околина. Дизајнирано да одговара на различни обоени венчиња и тркала. Водоотпорна и треба да се нанесува на чиста и сува површина на раб. Компатибилен со Falco 1000 1995-2005 Shiver 750 2007-2015 RS125 1992-2010.

Други карактеристики

Најдобри понуди