.

.

Codos CHC-919 Професионални Машинки За Коса Електричен Тример Комплет За Чешлање,3 прилагодливи брзини, Машинка За Шишање На Полнење и Безжична Фризура Со Основа Од Ред З

Codos CHC-919 Професионални Машинки За Коса Електричен Тример Комплет За Чешлање,3 прилагодливи брзини, Машинка За Шишање На

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

ЛЦД-ДИСПЛЕЈ ЗА ПОДОБРО КОРИСТЕЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ оваа електрична машинка доаѓа со ЛЦД-дисплеј, со кој можете да го знаете капацитетот на батеријата, брзината на вртење, предупредувањето за полнење и предупредувањето за масло на тримерот 3 РАЗЛИЧНИ БРЗИНИ ЗА РАЗЛИЧНА КОСА машината за Сечење Коса има 50 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 60 ВРТЕЖИ во МИНУТА и 70 ВРТЕЖИ во МИНУТА,3 различни ротирачки брзини, брзината 50 работи со мека коса и е погодна за почетници. Брзината 60 е за средна коса и за оние кои често ги бричиатраквици. И брзината 70 е за тврда коса. ДОЛГО РАБОТНО време безжичната машина за сечење брада може да се користи 270 Минути по 3 Часа целосно полнење. Оваа машинка за полнење може да се користи и при полнење. 4 ЧЕШЛИ ЗА ОГРАНИЧУВАЊЕ НА ДОЛЖИНАТА оваа машка машинка доаѓа со 3-6-9-12мм 4 чешли со различна должина, кои се прикачени со машината за сечење фризури и ви помагаат лесно да се прилагодите на соодветната висина. Подвижен и Перат Сечилотолесното сечило за полетување значи дека може само да се исплакне под славината за чистење. Точка специфики 1.2 V моќен мотор со долг век на траење, заштита Од Преполнување 2.Низок шум : неговата бучава при работа со само околу 55 db, за да им помогне на децата да се чувствуваат пријатно, не плашејќи се од фризури 3.Безбедни нетоксични материјали за елиминирање на алергиите.Акутен агол сечење главата, без повреда и идеален за свежи момци.

Други карактеристики

Најдобри понуди