.

.

Јамајканско Црно Рицинусово Масло За Раст На Косата. Вегански Серум За Раст На Косата и Серум За Трепки За Задебелување На Косата, Навлажнувачки + Трепки. Третман на

Јамајканско Црно Рицинусово Масло За Раст На Косата. Вегански Серум За Раст На Косата и Серум За Трепки За Задебелување На Косата,

DEN 239.20

Количина на стоки
Тековен

Проретчена Коса Кршење На Косата. Повлекување На Косата. Општо Губење На Косата. Повеќето масла за коса користат обично Рицинусово Масло. Со формулата Максимизатор За Дебелина На Косата обезбедуваме Јамајканското Црно Рицинусово Масло е направено од најквалитетни рицинусови гравчиња кои се печени на оган, прашкасти во малтер, а потоа бавно варени за да се зачува неговата хранлива содржина, природниот магнетизам и рамнотежа. Можете да бидете сигурни знаејќи дека ги добивате најдобрите, целосно Чисти и Нерафинирани природни масла што ги заслужуваат вашата коса, трепките и веѓите!. Одлично за Трепките и Веѓите - Едноставното нанесување на трепките и линиите на веѓите може да помогне во промовирање на закрепнување на трепките и веѓите. Бидејќи е 100% чист, лесно се апсорбира во трепките и веѓите. Сите Природни, Раст На Косата-Јамајканското Црно Рицинусово Масло ги стимулира и храни фоликулите на косата. Дизајниран за ревитализација, зајакнување и заштита. За реставрација, посилна, подебела и долготрајна коса. Исто така одлично за сува кршлива коса, сув скалп и првут. Произведено во САД - Произведено Според Највисоките Регулативи ЗА Гмп И Стандардите на САД.

Други карактеристики

Најдобри понуди