.

.

3 парчиња чешел за масажа, масажа чешел за коса, чешел за перниче за масажа масажа за коса, електро -плоча за коса, перница за коса, не статична преносна за влажна сува

3 парчиња чешел за масажа, масажа чешел за коса, чешел за перниче за масажа масажа за коса, електро -плоча за коса, перница за

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Без статички : Дојдете со заби со директно чешел, не статички, меки и мазни, погодни за сите видови на коса Користете со удобност : може да го стимулира и да масира скалпот, да промовира циркулација на крвта, да направи да се чувствувате удобно и опуштено. Рачка за лизгање : Усвојте ергономски дизајн, донесете рачка за лизгање, лесен за држење, ви донесува погодност. Широка примена : Долга и кратка права коса и кадрава коса се применливи, може да се користат за дома, салон за коса и така натаму. Елиминирајте го намалувањето на јазолот : Ова е безбеден чешел за масажа за нега на коса што ефикасно ги елиминира фриз и заплет. Без статички : Дојдете со заби со директно чешел, не статички, меки и мазни, погодни за сите видови на коса. Користете со удобност : може да го стимулира и да масира скалпот, да промовира циркулација на крвта, да направи да се чувствувате удобно и опуштено. Рачка за лизгање : Усвојте ергономски дизајн, донесете рачка за лизгање, лесен за држење, ви донесува погодност. Широка примена : Долга и кратка права коса и кадрава коса се применливи, може да се користат за дома, салон за коса и така натаму. Елиминирајте го намалувањето на јазолот : Ова е безбеден чешел за масажа за нега на коса што ефикасно ги елиминира фриз и заплет. Без статички : Дојдете со заби со директен чешел, не статички, меки и мазни, погодни за сите видови на коса2. Користете со удобност : може да го стимулира и масажа скалпот, да промовира циркулација на крвта, да ве натера да се чувствувате удобно и опуштено3.

Други карактеристики

Item Type:
Massage Comb
Product Material:
ABS and plastic
Product Features:
Soft and non static, comfortable to use, effectively improve hair rough knot, long and short straight hair curls are applicable
Product Application:
Home, hair salon, etc.
PackageList:
3 x Massage Comb:

Најдобри понуди