.

.

РЕНСЛАТ 3 парчиња/Сет Модни Жени Смола Сјајна Школка Клипови За Коса Елегантни Геометриски Овални Шноли Темперамент Барети Додатоци За Коса Нови

РЕНСЛАТ 3 парчиња/Сет Модни Жени Смола Сјајна Школка Клипови За Коса Елегантни Геометриски Овални Шноли Темперамент Барети Додатоци За Коса

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Стил : трендовски Костум За Луѓе : жени, девојки. Пакување : опп пакет. Користете За : Подароци, Забава, Дневно, Танц, Канцеларија, Кариера. Подарок За : Девојка Пријателка, Сопруга,Мајка,Женка, Девојки. Стил : трендовски. Костум За Луѓе : жени, девојки. Пакување : опп пакет. Користете За : Подароци, Забава, Дневно, Танц, Канцеларија, Кариера. Подарок За : Девојка Пријателка, Сопруга,Мајка,Женка, Девојки. Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет .Боја : бела/розова/сина.Материјал : акрилик.Стил : трендовски.Костум За Луѓе : жени, девојки.Пакување : опп пакет.Користете За : Подароци, Забава, Дневно, Танц, Канцеларија, Кариера.Подарок За : Девојка Пријателка, Сопруга,Мајка,Женка, Девојки.ПРИЈАТЕЛСКИ СОВЕТИ 1.Поради разликата помеѓу различните монитори, фотографиите може да не одговараат на вистинската Боја на предметот. се надевам дека ќе разбереш гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите.

Други карактеристики

Најдобри понуди