.

.

TKFDC Gleanings Пеперутки Рачно Изработени Масло Капе Пеперутки Патка Штипка Клип Клип Подарок Сет

TKFDC Gleanings Пеперутки Рачно Изработени Масло Капе Пеперутки Патка Штипка Клип Клип Подарок Сет

DEN 7346.24

Количина на стоки
Тековен

Рачно изработени пеперутки со градиент што капе масло, создавајќи градиент на бои за судир, враќајќи ја леснотијата и движењето на запрените пеперутки, со голема синтетичка кубна цирконија украсена со галванизирани 14к златни лисја Штипка за штипкање со тесни заби за канџи за цврсто абење. Страничните клипови се прецизно обложени, мазни на допир и не се лесно ' рѓосани. Практичниот дизајн, дизајнот на штипки не е лесен за паѓање, може да се користи и како тока од свилена шамија и друга декоративна улога. Може да се носи со кошули, слатки фустани, елегантни жени со јакни за облекување. Рачно изработени пеперутки со градиент што капе масло, создавајќи градиент на бои за судир, враќајќи ја леснотијата и движењето на запрените пеперутки, со голема синтетичка кубна цирконија украсена со галванизирани 14к златни лисја. Штипка за штипкање со тесни заби за канџи за цврсто абење. Страничните клипови се прецизно обложени, мазни на допир и не се лесно ' рѓосани. Практичниот дизајн, дизајнот на штипки не е лесен за паѓање, може да се користи и како тока од свилена шамија и друга декоративна улога. Може да се носи со кошули, слатки фустани, елегантни жени со јакни за облекување. Рачно изработени пеперутки со градиент што капе масло, создавајќи градиент на бои за судир, враќајќи ја леснотијата и движењето на запрените пеперутки, со голема синтетичка кубна цирконија украсена со галванизирани 14к златни лисја штипка за штипкање со тесни заби за канџи за цврсто носење страничните клипови се прецизно обложени, мазни на допир и не се лесно рѓосани удобен дизајн, дизајн на штипка не е лесно да падне, може да се користи и како свилена шамија тока и друга декоративна улогаможе да се носи со кошули, слатки фустани, елегантни жени со јакни за облекување.

Други карактеристики

Најдобри понуди