.

.

Вантасо рака нацртана мачка бербер наметка за мажи жени деца професионални, екстра големи престилка за фризури биб салон за сечење коса крпа крпа за фризер XL капач?

Вантасо рака нацртана мачка бербер наметка за мажи жени деца професионални, екстра големи престилка за фризури биб салон за сечење

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

【Супер голема и целосна покриеност】 Поставување рамна големина на оваа наметка за фризура е приближно W56,7 x L66,9 инчи, широк и доволно долг за повеќето боја на коса и перм Ефективно спречете ја косата да падне на облека при сечење на косата. 【Материјал за квалитет на висина】 Вантасо Барбер Кејп е мека, издржлива и мала тежина, што ги прави клиентите да паднат удобно и дише. Погодно за сечење на косата, стилизирање, боење, перминг и други третмани за коса. 【Одговара на потребата на повеќето луѓе】 Оваа престилка за коса со престилка со еластичен опсег и затворање на предвремено е идеално за сите клиенти. Може да ги задоволи потребите на возрасните и децата, без оглед на мажите и жените. 【Лесна грижа и еднократно】 Комплетот за сечење на косата за мажи жени жени е да се исчисти после употреба. Избришете чиста, миење на рацете или машина за миење и брзо исушете го. 【Единствена и широка употреба】 Вантасо фризура Барбер престилка Биб со вселенски дизајн дизајн, може да биде уникатен подарок за вашето семејство или пријатели, исто така погоден за козметичар, естетичари, уметници за шминка, шминка за стилисти, станици за стилизирање на косата, берберница, трговска малопродажба на козметика бројачи/салони, студио, перформанси или домашна употреба. Вантасо Барбер Кејп за мажи жени деца професионални, супер големи престилка за фризури, салони за коса за сечење коса, фризер XL Капчиња Материјал : 100% Полиестерска големина : L66.9 Во × W56,7 IN / L170 CM × W144 CM (Поставување рамно) Пакет Вклучен : Вклучен : Вклучен : Вклучен : 1 Професионална бербер Кејп им одговара на повеќето луѓе : Оваа наметка за сечење на косата може да се вклопи за разни големини на вратот, деколтето добро се вклопува во вратот, така што косата нема да падне.

Други карактеристики

Најдобри понуди