.

.

Кератин истражување Бразилски кератин комплекс за третман на коса Bloyout 2x 120 ml Долготраен третман на кератин со аргано масло зацрвстувањето на мазнење професионалн?

Кератин истражување Бразилски кератин комплекс за третман на коса Bloyout 2x 120 ml Долготраен третман на кератин со аргано масло зацрвстувањето

DEN 704.00

Количина на стоки
Тековен

Напредно, сепак брз и едноставен за употреба на третман со кератин, кој веднаш ја исправи, измазнува, Неверојатните резултати ќе ја остават косата еластична, флексибилна и мека со природно живописен сјај Долгорочните неверојатни резултати ќе остават еластична, флексибилна и мека коса со природно живописен сјај. Оригиналната формула на Keratin Research ја исправи и ја измазнува косата 4-6 месеци. Нема потреба да чекате 3 дена. Неверојатните резултати ќе ја остават косата еластична, флексибилна и мека со природно живописен сјај. Истражувањето на кератин ја исправи и ја измазнува косата 4-6 месеци. Овој третман со коса од кератин содржи арганско масло, кокосово масла, протеини и аминокиселински комплекси за моќна врзување на влага за здрава и сјајна коса. На следниот третман со коса од кератин инсистирајте на производи за истражување на кератин, ништо друго не работи како добро. Оригиналната формула ја зајакнува косата користејќи интензивен лек за климатизација. Зачудувачка мека сјајна свилена коса со часови - со кератин колаген марокански арган и кокосово масла за елегантна мазна природна убавина и сјај и луксузен салон совршена коса. Напредна контрола на Фриз и долготрајна влага - Антифриз хидратација леснотија за фризура коса. Сплит завршува тамер за помазен стил. Штидот за топлинска заштита против пробивање престанува да го оштети топлината. Ова е шише 120 ml/4oz што содржи доволно количина за лекување на косата што е малку покрај рамената за многу долга коса и/или груба и сува коса (сува и густа коса апсорбира повеќе производ), ве молиме разгледајте ја верзијата 10oz (300ml) . Сакате да бидете сигурни дека не бегате од производи во средината на третманот. Напредно, сепак брз и едноставен за употреба на третман со кератин, кој веднаш ја исправи, измазнува, Неверојатните резултати ќе ја остават косата еластична, флексибилна и мека со природно живописен сјај. Долгорочните неверојатни резултати ќе остават еластична, флексибилна и мека коса со природно живописен сјај. Оригиналната формула на Keratin Research ја исправи и ја измазнува косата 4-6 месеци. Нема потреба да чекате 3 дена. Неверојатните резултати ќе ја остават косата еластична, флексибилна и мека со природно живописен сјај. Истражувањето на кератин ја исправи и ја измазнува косата 4-6 месеци. Овој третман со коса од кератин содржи арганско масло, кокосово масла, протеини и аминокиселински комплекси за моќна врзување на влага за здрава и сјајна коса. На следниот третман со коса од кератин инсистирајте на производи за истражување на кератин, ништо друго не работи како добро. Оригиналната формула ја зајакнува косата користејќи интензивен лек за климатизација. Зачудувачка мека сјајна свилена коса со часови - со кератин колаген марокански арган и кокосово масла за елегантна мазна природна убавина и сјај и луксузен салон совршена коса. Напредна контрола на Фриз и долготрајна влага - Антифриз хидратација леснотија за фризура коса. Сплит завршува тамер за помазен стил. Штидот за топлинска заштита против пробивање престанува да го оштети топлината. Ова е шише 120 ml/4oz што содржи доволно количина за лекување на косата што е малку покрај рамената за многу долга коса и/или груба и сува коса (сува и густа коса апсорбира повеќе производ), ве молиме разгледајте ја верзијата 10oz (300ml) . Сакате да бидете сигурни дека не бегате од производи во средината на третманот. Оригиналниот третман со формула кератин е напреден, но брз и едноставен за употреба на третман со кератин кој веднаш ги исправа, измазнува, Неверојатните резултати ќе ја остават косата еластична, флексибилна и мека со природно живописен сјај.

Други карактеристики

Најдобри понуди