.

.

I.C.O.N. Bk мазен d frizz мелем

I.C.O.N. Bk мазен d frizz мелем

DEN 832.00

Количина на стоки
Тековен

Алтернатива на системот за зацрвстување од 3 часа Ја зголемува јачината на косата и ја подобрува еластичноста. Го штити интегритетот на бојата и косата од груби процеси. Прави косата да изгледа и да се чувствува здрава и сјајна. Ја подобрува способноста на чешел влажно или суво. Алтернатива на системот за зацрвстување од 3 часа. Ја зголемува јачината на косата и ја подобрува еластичноста. Го штити интегритетот на бојата и косата од груби процеси. Прави косата да изгледа и да се чувствува здрава и сјајна. Ја подобрува способноста на чешел влажно или суво.

Други карактеристики

Најдобри понуди