.

.

12 Парчиња Мини Бисерни Шноли За Коса Мали Клипови За Коса Дизајн На Цвеќе, Рачно Изработени Шноли За Слатка Коса Бела Метална Фиба Украсни Додатоци За Коса За Жени Д

12 Парчиња Мини Бисерни Шноли За Коса Мали Клипови За Коса Дизајн На Цвеќе, Рачно Изработени Шноли За Слатка Коса Бела Метална Фиба Украсни Додатоци

DEN 111.84

Количина на стоки
Тековен

Големина и количина : ви обезбедуваме 12 мини бисерни шноли, големината на секоја фиба е околу 2,1 см/ 0,8 инчи,Изработени од вештачки бисери и легиран материјал Силен зафат : модните украсни клипови за коса додатоците за коса се дизајнирани со испреплетени заби, што лесно се отвора и затвора и може цврсто да се држат на косата. Совршен дизајн : Белите бисери распоредени во цветни форми поставени во златни клипови за канџи ги прават мазни и сјајни и изгледаат многу убаво. Различни прилики : Елегантните штипки за коса се првиот избор за излегување, забави, родендени, свадби, танци, банкети и други прилики.Тие можат одлично да одговараат на вашите секојдневни модни облеки и различни фризури. Добар подарок : бисерните шноли се совршени подароци за вашето семејство, пријатели и секој што го сакате На Божиќ, роденден, Денот на Вљубените. Зошто да не изберете : ја избравме логистиката на сигурен. Без разлика што ќе тргне наопаку, Ние Ќе ви помогнеме да се реши проблемот! Нашата мисија е да го добиеме вашето одобрување, без разлика дали тоа е самиот производ или услугата.

Други карактеристики

Најдобри понуди