.

.

Еластична Брановидна Лента За Коса Со Пролетни Бранови, Црн Нелизгачки Метален Обрач За Коса ВО Повеќе Стилови, Унисекс Спортски Додатоци За Модни Ленти За Коса За

Еластична Брановидна Лента За Коса Со Пролетни Бранови, Црн Нелизгачки Метален Обрач За Коса ВО Повеќе Стилови, Унисекс Спортски

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

● Мултифункционален : оваа метална лента за глава е погодна за мажи и жени од повеќето возрасни групи и е погодна за кратка, права, кадрава и брановидна коса Брановидната лента за глава може да се користи и за мажи и жени за да ја врзат косата заедно додека го миете лицето. ● Прилагодлив : унисекс лентата за глава е еластична, еластична, флексибилна, може да се свитка и прилагоди како што сакате. Еластичната лента за глава може да се свитка според големината на главата. Лесен е и лесен за употреба и транспорт. ● Издржлив : изработен е од цврст метал,висококвалитетните завршетоци на бојата не само што не паѓаат од обрачот, туку и ја штитат од ' рѓа.Цврстиот метал гарантира дека лентата за глава е издржлива и не е скршена. Може да се користи подолго време. Погодно : нашата еластична брановидна лента за глава има заштитен пластичен капак на 2 рабови, така што нема да ја повреди вашата коса или уши.Нема да чувствувате болка дури и ако ја носите лентата за глава долго време. Безбедно е да се користи во секое време под никакви услови кога пружината е брановидна, лентата за глава е стилска и удобна за носење. ● Наведете Шест Стилови : можете да ги користите според вашите потреби за стил. Тоа е едноставно и удобно. 6-те видови ленти за глава се различни за поддршка на различни типови коса.

Други карактеристики

Најдобри понуди