.

.

Xunmaifxi Perfecthair reaterener керамички занает сплинт LCD црвена коса виткархомогена топлина

Xunmaifxi Perfecthair reaterener керамички занает сплинт LCD црвена коса виткархомогена топлина

DEN 2273.60

Количина на стоки
Тековен

Тешка површина и добра отпорност на абење, долга употреба Загревање на плочата. Автоматско исклучување за еден час. Плакас Ларгас Пара Ун Алисадо Рапидо и Фицил. Тешка површина и добра отпорност на абење, долга употреба. Загревање на плочата. Автоматско исклучување за еден час. Плакас Ларгас Пара Ун Алисадо Рапидо и Фицил.

Други карактеристики

Најдобри понуди