.

.

Робсон Пелукеро | Црн шампон | Врати екстремно светлечки | 1000 ml / 33,8 fl.oz.

Робсон Пелукеро | Црн шампон | Врати екстремно светлечки | 1000 ml / 33,8 fl.oz.

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Шампон црно за сите типови коса Неговата ексклузивна формула содржи мароканско арганско масло и аминокиселини. Обезбедува кремаста пена која ја чисти, зајакнува, омекнува, хидрира и ја закрепнува косата. Помага да се елиминира жолтеникавиот аспект, да се зајакнат навои, оставајќи униформа боја и интензивен сјај. Шампон црно за сите типови коса. Неговата ексклузивна формула содржи мароканско арганско масло и аминокиселини. Обезбедува кремаста пена која ја чисти, зајакнува, омекнува, хидрира и ја закрепнува косата. Помага да се елиминира жолтеникавиот аспект, да се зајакнат навои, оставајќи униформа боја и интензивен сјај.

Други карактеристики

Најдобри понуди