.

.

Орс маслиново масло Гели Глаз и држете 3,5 унца

Орс маслиново масло Гели Глаз и држете 3,5 унца

DEN 120.32

Количина на стоки
Тековен

Комбинира контрола на работ на мазнење и дефинирање на влажен гел Не остава остаток. Долготрајно со висок сјај. Цврсто држено гел и ги штити рабовите. Комбинира контрола на работ на мазнење и дефинирање на влажен гел. Не остава остаток. Долготрајно со висок сјај. Цврсто држено гел и ги штити рабовите.

Други карактеристики

Најдобри понуди