.

.

Спреј за коса од лале за тело, виолетова, 2 унца

Спреј за коса од лале за тело, виолетова, 2 унца

DEN 122.40

Количина на стоки
Тековен

Лесен за примена привремен спреј за коса за обоени ленти и совети Совршен за спортски настани, Ноќта на вештерките или само за забава. Достапно во 2oz (56,7g) Аеросолен спреј. Лесен за примена привремен спреј за коса за обоени ленти и совети. Совршен за спортски настани, Ноќта на вештерките или само за забава. Достапно во 2oz (56,7g) Аеросолен спреј. Спреј за коса на телото на лалење на телото му дава на вашата коса супер радосен привремен нов изглед за неколку минути! Постигнете зрачни совети, ленти и сите бои веднаш со само неколку спринци; Толку е лесно да се примени, да се носи и да се измие. Користете го за да ги изразете бравите за спортски настани, ноќна ноќ со пријателите и многу повеќе! Со уметноста на телото на лалињата, вие сте уметничко дело!.

Други карактеристики

Најдобри понуди