.

.

Симпатична Мала Мачка Еднорог Деца Фризура Кејп Фризер Престилка Со Прилагодливи Предвремени Коса Сечење Покритие

Симпатична Мала Мачка Еднорог Деца Фризура Кејп Фризер Престилка Со Прилагодливи Предвремени Коса Сечење Покритие

DEN 319.84

Количина на стоки
Тековен

Жолчна крпа Произведено во САД Или Увезено. Нашата берберска престилка е изработена од висококвалитетна жолчна ткаенина, која е мека, издржлива и отпорна на абење. Оваа детска фризура наметка може да се прилагоди за затегнатост. Деколтето совршено се вклопува во вратот, спречувајќи паѓање на косата, дозволувајќи им на децата да се чувствуваат удобно и да уживаат додека се шишаат. Овој фризерски шал е изработен од водоотпорна ткаенина, против брчки и антистатички. При сечење на косата, косата нема да се залепи за шалот и природно ќе падне со лесно тапкање. Оваа професионална наметка за фризура за деца е совршена за фризерство, боење на косата, фризура, сечење коса, боење на косата, пермирање. Нашите престилки се супер лесни за чистење, лесни за нега и изградени да траат. Избришете чисто, рачно или машинско перење. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно испратете ни е-пошта.

Други карактеристики

Најдобри понуди