.

.

Tresemmé Ултра Кератин Поправка Концентрат Шампон За Оштетена Коса, Видливи Поправка во 30 Секунди, Брзо-Пена Технологија И 2x Повеќе Мие 20 мл

Tresemmé Ултра Кератин Поправка Концентрат Шампон За Оштетена Коса, Видливи Поправка во 30 Секунди, Брзо-Пена Технологија И 2x Повеќе

DEN 195.20

Количина на стоки
Тековен

ВИДЛИВА ПОПРАВКА : Шампонот И Регенераторот За Концентрат Тресемме Ултра Кератин видливо ја поправаат, обновуваат и штитат косата од стилизирање и оштетување од топлина за само 30 секунди ТЕХНОЛОГИЈА ЗА БРЗА ПЕНА : овој третман за поправка на концентрирана коса со ултра брза пена ефикасно продира во влакната на косата и обезбедува видлива поправка за да ја трансформира оштетената коса. 2 X ПОВЕЌЕ ПЕРЕЊА : 1 шише Шампон За Концентрат За Поправка На Ултра Кератин Тресемме е еднакво на 2 шишиња неконцентриран Шампон За Поправка На Кератин Тресемме. Само користете половина од вообичаената доза (да, тоа е доволно). ДОВЕРЛИВИ СОСТОЈКИ : овој шампон за коса за оштетена коса е ОДОБРЕН ОД ПЕТА и е ослободен од Парабени, Бои, Минерално Масло и Дмдм Хидантоин. СОВЕТИ ЗА НЕГА НА КОСА ОД НАШИТЕ СТИЛИСТИ : Исцедете САМО ПОЛОВИНА од вообичаената доза (да, тоа е доволно) и масирајте го шампонот сличен на гел во влажна коса. Следете Со Регенератор За Концентрат За Поправка На Кератин Тресемме. Треба да се направи некои контрола на штета? Tresemmé Ултра Кератин Поправка Концентрат Шампон и Регенератор видливо поправка, враќање и заштита на косата од стил и топлина оштетување во само 30 секунди. Користејќи само половина од вообичаената доза, оваа ултра брза формула за концентриран шампон со пена ефикасно продира во влакната на косата и обезбедува видлива поправка, враќање и заштита на оштетената коса за само 30 секунди. Стилизирањето, топлината, чешлањето и миењето може да ја оштетат косата и да ги раскинат основните врски за коса, што резултира со досадна и неуправлива коса. Овој шампон за оштетена коса содржи 2x Активност За Поправка На кератин по пад на концентрат, обезбедува 2x повеќе миења и користи помалку пластика по миење.* Како да го користите Системот За Концентрат За Поправка На Ултра Кератин : Чекор 1 : Исцедете САМО ПОЛОВИНА од вообичаената доза (да, тоа е доволно) и масирајте го шампонот за поправка сличен на гел во влажна коса. Чекор 2 : По миење со шампон, исцедете САМО ПОЛОВИНА од вообичаената доза (да, тоа е доволно) и масирајте го регенераторот сличен на гел како и обично во влажна коса.

Други карактеристики

Најдобри понуди