.

.

Нивеа Мажи Спорт Негување Гел За Туширање, Ревитализација и Негување Гел За Туширање Со Минерали, Освежувачки Туш За Активни Мажи

Нивеа Мажи Спорт Негување Гел За Туширање, Ревитализација и Негување Гел За Туширање Со Минерали, Освежувачки Туш За Активни Мажи

DEN 1339.20

Количина на стоки
Тековен

Туш за спортска нега-Гелот За туширање За Мажи Нивеа обезбедува долготрајно, ревитализирачко освежување, особено по спортски и испотени активности Со минерали-Благодарение на благата формула со минерали, гелот за туширање ја храни кожата и обезбедува чувство на долготрајна свежина : за активни мажи. Кожа и околина-гелот за туширање е 100% климатски неутрализиран производ со 99% биоразградлива формула. 24-часовно свежо чувство-Тушот За нега На Мажите Нивеа обезбедува чистење на кожата, нега и 24-часовно свежо чувство. Толеранцијата на кожата е дерматолошки тестирана. Кутија содржина и детали-Нивеа Мажи спортска нега туш, 250 мл, блага формула со минерали, точка број 92863. Ревитализација на грижата по спортот. Освежувачкиот гел за туширање и дава на кожата чувство на интензивна нега и долготрајна свежина благодарение на формулата со минерали. По испотени активности, тушот обезбедува ревитализирано чувство.

Други карактеристики

Најдобри понуди