.

.

Гулаб Убавина Бања Тело Миење, Препуштање Крем 16.9 Мл/500 Мл

Гулаб Убавина Бања Тело Миење, Препуштање Крем 16.9 Мл/500 Мл

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Бања препуштање крем бања Вистинскиот производ може да биде различен од сликата на производот. Содржи 1/4 навлажнувачки крем. Неверојатно уживање искуство за капење и мека кожа, разгалена. Мешавина од кремаста пена и ароматичен мирис. Миење На Телото,. Гулаб Убавина Бања Тело Миење, Препуштање Крем 16.

Други карактеристики

Најдобри понуди