.

.

Жад Ребро Стап Лице Стружење Око Лице Целото Тело Ребро Стап Убавина Жад Темно Зелена Кристална Плоча За Стружење На Лицето Убавина 1 парчиња

Жад Ребро Стап Лице Стружење Око Лице Целото Тело Ребро Стап Убавина Жад Темно Зелена Кристална Плоча За Стружење На Лицето Убавина

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Пилинзи И Третмани За Тело Придобивките Од Масажерот за Стружење : . Опуштете ја кожата. Помага во лимфната дренажа. Спречува брчки и фини линии. Пилинзи и Третмани За Тело Стапче За Ребро За Лице Стружење На Лицето Лице На Целото Тело Ребро Стап За Убавина Жад Темно Зелена Кристална Плоча за Убавина за Стружење на Лицето 1 парчиња за оваа ставка : 1. Широко КОРИСТЕН : алатките за масажа Гуа ша може да се користат на лицето, раката, рамото, грбот, ногата, стапалото и така натаму. ДИЗАЈН : алатките Гуа ша со 11 различни форми одговараат на различни делови од телото, мазниот раб ја штити вашата кожа од гребење и повредување3. СОВЕТ : Нанесете некои производи за нега на кожата на кожата пред стружење, исчистете го овој комплет за обновување на мускулите со топла вода и сапунфункции : 1. Како масажер за лице, алатките што се користат со друг ролери од жад за лице ќе ви помогнат да ги намалите брчките.

Други карактеристики

Најдобри понуди