.

.

неговиот секојдневен хидратантен крем за мажи - Енергизирајте Ја Кожата, Заклучете Ја Хидратацијата - Хијалуронска Киселина, Шеа Путер, Лесна Формула, Мирис На Океа

неговиот секојдневен хидратантен крем за мажи - Енергизирајте Ја Кожата, Заклучете Ја Хидратацијата - Хијалуронска Киселина, Шеа Путер,

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

ЛЕСНА ХИДРАТАЦИЈА-едноставен, но моќен крем за лице за мажи што може да се користи секое утро и не остава мрсни остатоци зад себе Хијалуронската киселина држи 1000 пати поголема тежина во вода, така што кожата се чувствува свежа. Шеа путерот природно ја зголемува мекоста на кожата. БЛЕСКАВА КОЖА - оваа не-мрсна формула брзо се апсорбира во кожата, без да се чувствува глупаво, за природен здрав сјај во текот на целиот ден. Лесно ја навлажнува кожата без да изгледа премногу сјајно или мрсно, да ги затнува порите или да се чувствува тешко и непријатно. СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА-доволно Безбедни за секојдневно користење на чувствителна кожа, мрсна кожа, сува кожа, комбинирана кожа и зрела кожа. Хијалуронската киселина ја штити кожата спречувајќи губење на вода. Шеа путерот нежно ја омекнува и ја остава кожата сјајна и мазна дење или ноќе. МИРИС На ОКЕАНОТ - Исполнет со суптилен мирис на океанот што не е надмоќен.

Други карактеристики

Најдобри понуди