.

.

Т. Таио Еспонјабон Сапун Сунѓер-Чистење Туш Чистач-Чистење Бања Миење Чистење - Отстранување На Масло-Масажа &Засилувач; Пена Нога, Лактот, &засилувач; Лице-Бања Дода

Т. Таио Еспонјабон Сапун Сунѓер-Чистење Туш Чистач-Чистење Бања Миење Чистење - Отстранување На Масло-Масажа &Засилувач; Пена Нога,

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

ЕДНОКРАТНО : Дизајниран И конструиран да биде долготраен, Краставицата Т Таио Еспонјабон е нежна и смирувачка на кожата со нашиот сунѓер од краставица и диња. Овој производ доаѓа во футрола со една шипка сунѓер за сапун. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Едноставно навлажнете го нашиот сапун со интегриран сунѓер, истријте го во рацете и нанесете го на телото. Движете се со кружни движења за чистење за да направите пилинг, а потоа исплакнете го сунѓерот за сапун и оставете го да се исуши (внимавајте да избегнете контакт со очите). Краставицата и Дињата промовираат пилинг и ја штитат кожата од надворешни елементи. Исчистете, омекнете и навлажнете ги сите во исто време!. Таио Еспонјабон Сунѓер Од Краставица И Диња е долготраен производ за убавина што можете да го користите секојдневно за да ја избришете нечистотијата за свежо и чисто чувство после туширање. Сапунот од краставица и диња, исто така, делува на спречување на појава на акни и обезбедува целодневна хидратација.

Други карактеристики

Најдобри понуди