.

.

Бруклин Ботаника Кафеав Шеќер Тело Чистење-Навлажнувачки И Ексфолирачко Тело, Лице, Рака , Нога Чистење-Се Бори Против Акни, Фини Линии &засилувач; Брчки, Големи Под?

Бруклин Ботаника Кафеав Шеќер Тело Чистење-Навлажнувачки И Ексфолирачко Тело, Лице, Рака , Нога Чистење-Се Бори Против Акни,

DEN 159.84

Количина на стоки
Тековен

ПИЛИНГ И НАВЛАЖНУВАЧКИ ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО : Нашиот Пилинг За Тело Со Кафеав Шеќер и Пилинг за Лице е нежен пилинг за шеќер што може да се користи како Пилинг за Лице, Пилинг за Тело и Пилинг за Стапала Тоа е тројно дејство на телото и лицето пилинг и навлажнувачки крем. Содржи само чисти и природни состојки, делува како природен пилинг кој ја отстранува мртвата кожа и навлажнува за да открие посвежа поздрава чиста кожа. ОДЛИЧНО ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА : Иако пилингот со сол може да биде премногу груб за чувствителна кожа, овој Пилинг Со Кафеав Шеќер е одличен пилинг за чистење на лицето и за чувствителна кожа. Тој е помек од обичните пилинзи за шеќер, додека останува доволно силен за да ги избрише мртвите клетки од кожата и да направи пат за поздрава, блескава чиста кожа. Користете го нашиот Пилинг За Лице Со Кафеав Шеќер, Пилинг за Тело и Пилинг за Стапала за навлажнета мазна кожа. МОРА ДА ИМА РАЗНОВРСНА НЕГА НА КОЖАТА! Нашиот Пилинг За Тело Со Кафеав Шеќер и Пилинг за Лице е совршен за сите ваши потреби за нега на кожата. Овој пилинг за лице и пилинг за тело може да помогнат да се исчистат мозолчињата, црните точки и испакнатините на грбот, лицето и телото, што го прави задолжително во вашата рутина за нега на кожата. Можете да го користите како пилинг и хидратантна крема, и мириса одлично! Може да се користи и како пилинг за усни.

Други карактеристики

Најдобри понуди