.

.

40 Парчиња Лента За Подигнување На Лицето, Лента За Подигнување На Лицето, Невидливо Подигнување На Лента За Лице, Редуктор На Двојна Брада, Лепенки За Лице,Ленти За ?

40 Парчиња Лента За Подигнување На Лицето, Лента За Подигнување На Лицето, Невидливо Подигнување На Лента За Лице, Редуктор На Двојна

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Надградена верзија : Во Споредба со конвенционалната верзија лента за подигнување на лицето, постои помошна линија, која може да постигне поголема површина на кревање и пластичност Дише Потоа поправете ја лентата на двата краја на јажето. Конечно, ставете ја лентата на лицето и срушете го филмот. Услуга : 24 часа услуга.Ако имате било какви проблеми или проблеми, ве молиме слободно контактирајте не во секое време.

Други карактеристики

Најдобри понуди